Дистанційний моніторинг

Дуже часто енергозберігаючі заходи виражаються в одноразових капітальних ремонтах (заміні вікон, системи опалення, утеплення стін, дахів, і т.д), ефективність яких не відстежується і не вимірюється протягом належного періоду часу. Постійно зайняті працівники можуть не мати часу, інструментів та спеціальної підготовки для аналізу енергоспоживання та причин, які впливають на рівень споживання, і тим більше поданні інформації для керівників в зручному форматі. В результаті вигоди від таких покращень швидко втрачаються. Ключ до зниження енергоспоживання та стабілізації економії - надання керівникам правильної інформації, що дозволяє їм приймати обгрунтовані рішення для оптимального балансу між енергоспоживанням та іншими факторами, наприклад, рівнем комфорту в будівлі.

Послуга дистанційного енергетичного моніторингу, яку ми пропонуємо, основана на автоматичній передачі інформації з теплових пунктів у центральний диспетчерський пункт. Для цього необхідна наявність автоматичних приладів (контролерів) з виводом електричних сигналів про показання лічильників, стан електрообладнання та про положення запірно-регулюючої арматури на центральний пульт управління.

Вибираючи систему дистанційного моніторингу ФІАТУ, Ви обираєте систему, що допомагає Вам зрозуміти і покращити показники енергоефективності.

Адаптовані звіти надають необхідну інформацію потрібним людям в потрібний час. Наприклад, енергоменеджерам необхідно повне уявлення про енергоспоживання на об'єктах, що включає інформацію про параметри технологічних процесів (температура, тиск, витрата, теплове навантаження, кількість теплоносія, працездатність обладнання і т. Д.) у зазначений інтервал часу. Це дає можливість оперативно реагувати на аварійні та позаштатні ситуації. Керівника можуть цікавити загальні витрати на споживання і йому може знадобитися звіт про ефективність використання енергоносіїв, звіт про витрати в порівнянні попередніми періодами і однотипними будинками інших міст.

Дистанційний моніторинг - випробуване рішення, що надає помітний вплив на економічні показники.

Статистика вартості проектів з енергозбереження за участю ТОВ ФІАТУ

2014
м. Бориспіль344 488 євро
м. Долина159 951 євро
м. Львів94 800 євро
м. Луцьк367 000 євро
м. Київ370 550 євро
м. Чернігів295 600 євро
2013
м. Краматорськ258 000 євро
м. Конотоп109 803 євро
м. Миргород121 000 євро
м. Баранівка110 808 євро
м. Івано-Франківськ1 000 000 грн
2012
м. Івано-Франківськ3 000 000 грн