м. Сєвєродонецьк 2015

Наші проекти » м. Сєвєродонецьк 2015

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Інвестиції

євро

280 000

Чиста річна економія

євро

10 290

Скорочення викидів

т/рік

184,9Опис проблеми

Система вуличного освітлення м. Сєвєродонецька перебувала в досить незадовільному стані. У вечірній час на деяких вулицях міста було досить темно. Частина світильників вийшли з ладу, частина давала незначний ефект за рахунок вичерпання терміну служби і втрати ефективності світіння ламп. Більшість вулиць у місті освітлюються за рахунок світильників з енергозатратними і недовговічними лампами.

У комплексі все це призводило до значного споживання електроенергії, підвищених витрат на обслуговування світильників, а також ускладнювало криміногенну ситуацію в місті, особливо в слабоосвітлених районах.

Шляхи вирішення проблеми

Рішенням проблеми стала заміна існуючих світильників на сучасні світлодіодні світильники з більш високими світлотехнічними характеристиками і меншою потужністю. Нові світильники були встановлені на менш освітлених вулицях - Донецька, Сметаніна, Новікова, Науки, Маяковського, Вілесова, пр.-т. Гвардійський та Лікарняне містечко. В результаті було успішно вирішено відразу кілька проблем. Скоротилося споживання електричної енергії, зменшилися експлуатаційні витрати на обслуговування світильників за рахунок установки якісних світлодіодних ламп, термін служби яких перевищує 50 000 годин. Крім того, покращилася якість освітлення вулиць, що є дуже важливим для жителів і гостей міста: з яскравим освітленням ночі стали безпечніше.Опис проблеми

Позитивний результат модернізації вуличного освітлення дав поштовх до вирішення інших проблем. Зокрема, це стосується дитячого садка №24: раніше гаряче водопостачання в садку забезпечувалося за допомогою бойлера, встановленого на кухні, при цьому використання гарячої води було обмеженим. Таким чином, це негативно впливало на комфорт перебування дітей.

Шляхи вирішення проблеми

Після встановлення теплового насоса за рекомендацією ТОВ «ФІАТУ» дитячий садок забезпечений гарячою водою цілий рік.

Слід зазначити, що витрати на технічне обслуговування теплового насоса є незначними, оскільки це вартість електроенергії, що використовується для роботи насоса з низьким енергоспоживанням за цикл.

Опис проблеми

Зважаючи на брак можливостей охоплення дітей дошкільного віку, Дитячий садок №43 не працював протягом тривалого часу.Шляхи вирішення проблеми

В дитячому садку №43 також були застосовані енергозберігаючі технології. Міською радою спільно з ТОВ «ФІАТУ» було вирішено розпочати відновлення в закладі системи внутрішнього освітлення та модернізацію системи електропостачання. Повністю була замінена електропроводка в будівлі, а також встановлені сучасні світлодіодні світильники. Нові світильники відповідають усім нормативним вимогам освітлення для навчальних будівель і, таким чином, створили комфортні умови для дітей разом з досягненням ефекту енергозбереження.

Статистика вартості проектів з енергозбереження за участю ТОВ ФІАТУ

2014
м. Бориспіль344 488 євро
м. Долина159 951 євро
м. Львів94 800 євро
м. Луцьк367 000 євро
м. Київ370 550 євро
м. Чернігів295 600 євро
2013
м. Краматорськ258 000 євро
м. Конотоп109 803 євро
м. Миргород121 000 євро
м. Баранівка110 808 євро
м. Івано-Франківськ1 000 000 грн
2012
м. Івано-Франківськ3 000 000 грн