Фінансовий менеджмент

Фінанси мають для підприємства виняткове значення, оскільки будь-якій установі, організації, підприємству потрібні кошти для діяльності й розвитку. Успішність впровадження інвестиційних та соціальних проектів, програм розвитку в бюджетній, комунальній та інших сферах, безпосередньо залежить від ефективної бюджетної політики та якісного використання коштів. Тому створенню раціональної структури управління фінансами варто приділяти велику увагу.

ТОВ «ФІАТУ» має чималий практичний досвід у вирішенні завдань управління та розбудові ефективної моделі бюджетування. Ми допоможемо, в рамках чинного законодавства, підвищити ефективність, прозорість та результативність планування коштів з використанням передових бюджетних технологій.

ТОВ «ФІАТУ» надає консультації та допомогу фахівцям органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій з фінансових питань, зокрема:

розробка програм соціально-економічного розвитку (розробляє та готує на затвердження середньострокові програми соціально-економічного розвитку у сфері енергозбереження)
розробка інвестиційних проектів
( розробляє інвестиційні проекти в сфері енергозбереження, що містять повне техніко-економічне обґрунтування та розрахунок інвестиційних показників )
підготовка дозвільних документів для отримання кредитів ( готує пакети документів для отримання дозволів на одержання кредитів від уповноважених організацій )
залучення фінансування ( сприяє залученню пільгових кредитів від фінансових організацій для фінансування проектів енергозбереження )
складання бізнес-планів інвестиційних проектів ( для залучення кредитів фінансових організацій на впровадження енергоефективних проектів складає бізнес-плани інвестиційних проектів )
організація і проведення тренінгів та семінарів ( здійснює організацію та проведення семінарів в галузі ефективного бюджетування та енергозбереження )
  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!