Дистанційний моніторинг

Дуже часто енергозберігаючі заходи виражаються в одноразових капітальних ремонтах (заміні вікон, системи опалення, утеплення стін, дахів, і т.д), ефективність яких не відстежується і не вимірюється протягом належного періоду часу. Постійно зайняті працівники можуть не мати часу, інструментів та спеціальної підготовки для аналізу енергоспоживання та причин, які впливають на рівень споживання, і тим більше поданні інформації для керівників в зручному форматі. В результаті вигоди від таких покращень швидко втрачаються. Ключ до зниження енергоспоживання та стабілізації економії – надання керівникам правильної інформації, що дозволяє їм приймати обгрунтовані рішення для оптимального балансу між енергоспоживанням та іншими факторами, наприклад, рівнем комфорту в будівлі.

Послуга дистанційного енергетичного моніторингу, яку ми пропонуємо, основана на автоматичній передачі інформації з теплових пунктів у центральний диспетчерський пункт. Для цього необхідна наявність автоматичних приладів (контролерів) з виводом електричних сигналів про показання лічильників, стан електрообладнання та про положення запірно-регулюючої арматури на центральний пульт управління.

Вибираючи систему дистанційного моніторингу ІСЕ, Ви обираєте систему, що допомагає Вам зрозуміти і покращити показники енергоефективності.

Адаптовані звіти надають необхідну інформацію потрібним людям в потрібний час. Наприклад, енергоменеджерам необхідно повне уявлення про енергоспоживання на об’єктах, що включає інформацію про параметри технологічних процесів (температура, тиск, витрата, теплове навантаження, кількість теплоносія, працездатність обладнання і т. д.) у зазначений інтервал часу. Це дає можливість оперативно реагувати на аварійні та позаштатні ситуації. Керівника можуть цікавити загальні витрати на споживання і йому може знадобитися звіт про ефективність використання енергоносіїв, звіт про витрати в порівнянні з попередніми періодами і однотипними будинками інших міст.

Дистанційний моніторинг – випробуване рішення, що надає помітний вплив на економічні показники.

Вартість послуг з дистанційного моніторингу визначається індивідуально і включає:

  • програмного забезпечення;
  • додаткове обладнання;
  • монтажні роботи.
  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!