м. Миргород 2014

Під керівництвом ТОВ «ФІАТУ» був розроблений масштабний проект по підвищенню енергоефективності в будівлях різної сфери призначення, а саме медицини, освіти та культури. Загалом було проведено обстеження 25 об’єктів та розроблено найбільш доцільний перелік енергозберігаючих заходів для впровадження (заміна вікон і зовнішніх дверей на енергоефективні, облаштування ІТП, відновлення теплової ізоляції трубопроводів).

Зважаючи на масштабність впровадження енергоефективних заходів було розпочато з освітньої сфери (гімназія ім. Т. Г. Шевченка та навчально-виховний комплекс «Гелікон»).

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Загальна вартість впровадження проекту

евро

161 213,00

Річна економія від впровадження проекту (з врахуванням тарифів, діючих на момент розробки заходів)

евро/рік

32 000,00

Річне скорочення викидів СО2

т/рік

105,50

Опис проблеми

В школах із-за великих тепловтрат через старі дерев’яні вікна та вхідні двері спостерігалася занижена температура в класних кімнатах та некомфортні умови для перебування дітей та вчителів. Школи потребували заміни світлоогороджуючих конструкцій та дверей.

Водночас в закладах було відсутнє автоматичне погодне регулювання температури теплоносія, а також регулювання його кількості згідно графіку роботи закладів. Тобто, після утеплення вікон і дверей в приміщеннях закладів спостерігалася б завищена температура у теплі, сонячні дні опалювального періоду.

Шляхи вирішення проблеми

Для вирішення цих проблем під керівництвом ТОВ «ФІАТУ» в школах були встановлені віконні системи з енергозберігаючим склопакетом та металопластикові двері. Також були облаштовані індивідуальні теплові пункти з метою регулювання кількості теплової енергії, необхідної на даний момент часу при конкретних погодних умовах.

Впровадження цих заходів одночасно дало можливість економити теплову енергії та підвищити температуру в приміщеннях до комфортного рівня за рахунок:

  • зменшення тепловтрат через вікна та двері;
  • регулювання подачі тепла в приміщення по потребі.
  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!