м. Чернігів 2014

Спеціалістами ТОВ «ФІАТУ» було обстежено 7 загальноосвітніх шкіл міста та розроблено найбільш доцільний перелік енергозберігаючих заходів для впровадження (заміна віконних та дверних блоків на енергоефективні, облаштування індивідуальних теплових пунктів, відновлення теплової ізоляції трубопроводів і т.п.).

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Загальна вартість впровадження проекту

евро

405 186,00

Річна економія від впровадження проекту (з врахуванням тарифів, діючих на момент розробки заходів)

евро/рік

91 683,00

Річне скорочення викидів СО2

т/рік

297,20

Опис проблеми

Старі дерев’яні вікна та вхідні двері в ЗОШ №2 експлуатувалися ще з року побудови школи і мали нещільне прилягання скла, дверних полотен та трухлість окремих елементів, двері мають велику площу скління. В школі спостерігалася занижена температура в класних кімнатах, учні та вчителі мерзли взимку із-за великих тепловтрат через старі вікна та двері. Школа потребувала заміни світлоогороджуючих конструкцій та вхідних дверей.

Шляхи вирішення проблеми

Для зменшення тепловтрат в школі були встановлені віконні системи з герметичним енергозберігаючим склопакетом та металопластикові двері з подвійним склопакетом. Скло вікон має напилення іонів срібла (і-скло), завдяки якому частина теплових (інфрачервоних) хвиль не виходить через вікна, а відбивається назад у приміщення, тому втрати тепла через склопакет ще менші.

  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!