м. Київ 2014

Під супроводом ТОВ «ФІАТУ» з боку інвестора був впроваджений проект з енергозбереження, в рамках якого передбачалась модернізація теплового обладнання у харчоблоках закладів освіти, а саме, заміна 192 промислових електричних плит у 54 дошкільних навчальних закладах і у 42 загальноосвітніх навчальних закладах Оболонського району м. Києва, санація внутрішніх електричних мереж та встановлення сучасних приладів обліку споживання електричної енергії в харчоблоках навчальних закладів.

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Загальна вартість впровадження проекту

грн

5 500 000,00

Річна економія від впровадження проекту (з врахуванням тарифів, діючих на момент розробки заходів)

грн/рік

1 356 461,00

Річне скорочення викидів СО2

т/рік

960,80

Опис проблеми

Одними з основних споживачів електричної енергії в навчальних закладах являється теплове обладнання харчоблоків. У більшості харчоблоків закладів використовувались промислові електроплити, термін експлуатації яких перевищив 15 років, які були морально та фізично застарілими з низьким ККД.

Шляхи вирішення проблеми

З метою зниження обсягів споживання електричної енергії та, в результаті цього, зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферу було проведено заміну електричних плит на нові з енергоефективними конфорками, що дадуть змогу знизити споживання електроенергії до 30%. Крім цього, їх застосування покращило умови праці персоналу, підвищило продуктивність і безпеку їх роботи.

  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!