м. Конотоп 2015

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Інвестиції

євро

66 608,00

Чиста річна економія

євро

16 129,00

Скорочення викидів CO2

т/рік

133,60

Опис проблеми

Продовжуючи плідну співпрацю з містом по підвищенню енергоефективності бюджетних закладів м.Конотоп, яка бере свій початок з 2012 року, було вирішено впровадити новий проект енергозбереження з фінансування НЕФКО, спрямований на покращення енергоефективності трьох дитячих закладів, які відвідують маленькі мешканці міста: дошкільний навчальний заклад №12, дитяча музична школа №1, а також “Дитяче відділення” центральної районної лікарні.

Внутрішня температура в закладах була низькою та некомфортною для перебування дітей. Через старі дерев’яні вікна були присутні постійні протяги, на які дуже скаржилися батьки, вчителі та медичні працівники, що було особливо неприпустимим для закладу, де дітки проходять лікування.

Як і в кожному іншому населеному пункті України, так і по країні в цілому, проблемами є постійне подорожчання енергоресурсів та велика кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Шляхи вирішення проблеми

Для вирішення проблеми з низькою внутрішньою температурою в закладах та усунення протягів спеціалістами ТОВ “ФІАТУ” було рекомендовано встановлення нових енергоефективних вікон та дверей.

Також, керівництвом міста за сприяння ФІАТУ було прийняте рішення перейняти позитивний досвід впровадження проекту в садочку №10, а саме – відмовитись від теплопостачання  від газової котельні в садочку №12, перейти на теплопостачання від альтернативного джерела енергії та встановити твердопаливну котельню. В якості основного вида палива було заплановано використання дров, які є доступним та відносно дешевим видом палива для даного географічного регіону.

Завдяки якісному управлінню проектом спеціалістами ТОВ “ФІАТУ” та плідному сприянню Конотопської міської ради проект був реалізований з дотриманням всіх якісних і часових вимог.

Втілення цих заходів дало змогу не тільки покращити умови перебування діток, заощаджувати на споживанні енергоресурсів, але й значно покращити екологічну ситуацію шляхом зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

На цьому співпраця з містом не була завершена. Спеціалістами ТОВ “ФІАТУ” були проведені енергетичні аудити, виконані за європейськими стандартами, які стали відправною точкою в отриманні грантових коштів на повну термомодернізацію бюджетних будівель. Впровадження даного проекту дасть змогу скоротити видатки міста на 800 тис. грн.

  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!