м. Краматорськ 2013

Спеціалістами ТОВ «ФІАТУ» було обстежено 5 закладів освіти (ДНЗ, школи) та розроблено найбільш доцільний перелік енергозберігаючих заходів для впровадження (заміна віконних та дверних блоків на енергоефективні, облаштування індивідуальних теплових пунктів, заміна приладі опалення, відновлення теплової ізоляції трубопроводів).

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Загальна вартість впровадження проекту

евро

315 133,00

Річна економія від впровадження проекту (з врахуванням тарифів, діючих на момент розробки заходів)

евро/рік

68 809,00

Річне скорочення викидів СО2

т/рік

180,00

Опис проблеми

В ДНЗ №71 старі дерев’яні вікна та вхідні двері знаходилися в експлуатації ще з року побудови школи і мали нещільності прилягання, пропускаючи холод в приміщення. Також, в садку вікна мають велику площу заскління. В результаті цього спостерігалася занижена температура в групах та некомфортні умови для перебування дітей та вихователів із-за великих тепловтрат через старі вікна та двері. В садку була необхідна заміна світлоогороджуючих конструкцій та вхідних дверей.

Водночас в закладі існуючий тепловий пункт на базі гідроелеваторного вузла виконував регулювання кількості теплоносія неефективно. Тобто, після утеплення вікон і дверей в приміщеннях закладу спостерігалася б завищена температура у теплі, сонячні дні опалювального періоду.

  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!