м. Краматорськ 2015

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Інвестиції

євро

290 000,00

Чиста річна економія

євро

27 390,00

Термін окупності

роки

10,60

Опис проблеми

Міська лікарня №1 та Центр медико-санітарної допомоги №2 міста Краматорськ надають широкий спектр медичних послуг для населення. Хірургічний, терапевтичний та інфекційний корпуси МЛ№1 та ЦПМСД №2 були споруджені ще за часів війни і наразі забезпечувалися гарячою водою виключно в опалювальний період.

Однак, стрімке зростанням тарифів на теплову енергію в 2015 році поставило під загрозу безперебійне постачання гарячої води і в зимовий період.

Шляхи вирішення проблеми

Фахівці ТОВ «ФІАТУ» знайшли рішення. Ми були стурбовані енергетичними витратами і станом навколишнього середовища, і тому запропонували встановити теплові насоси для забезпечення гарячою водою протягом всього року, що забезпечує скорочення витрат та має мінімальну шкоду для навколишнього середовища.

Опис проблеми

Поряд з цим, система зовнішнього освітлення території Міської лікарні №1 не функціонувала, що спричиняло не лише незручності у пересуванні пацієнтів та медичного персоналу, але й неодноразово призводило до виникнення неприємних інцидентів.

Шляхи вирішення проблеми

ТОВ «ФІАТУ» включило захід з відновлення системи зовнішнього освітлення в проект, щоб зробити територію лікарні безпечною та естетично приємною.

Опис проблеми

Дитяче територіальне медичне об’єднання приймає маленьких пацієнтів з усієї Донецької області. Проте лікарня знаходилась не в кращому стані, продовжуючи функціонувати. Через старі дерев’яні вікна у палатах відчувалися постійні протяги. Персонал намагався заклеювати віконні шви папером та скотчем, але ці методи вже не допомагали. Вхідні двері на першому поверсі слугували тільки як засіб захисту в нічний час від грабіжників замість того, щоб запобігати втратам тепла.

Шляхи вирішення проблеми

Співпраця між містом і ТОВ «ФІАТУ» була плідною: всі старі вікна та двері у відділенні стаціонару медичного об’єднання були замінені на нові енергозберігаючі. Роботи були проведені якісно та швидко. Важливо зазначити, що медичний заклад продовжував надавати медичну допомогу хворим під час проведення будівельних робіт. Після завершення робіт завідуюча відділенням патології новонароджених зазначила: «Енергозбереження з турботою про майбутнє покоління».

  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!