м. Павлоград 2015

Вартість та вигоди від впровадження проекту

Інвестиції

євро

330 000,00

Чиста річна економія

євро

42 892,00

Термін окупності

роки

7,70

Опис проблеми

Загальноосвітню школу №5 відвідують та здобувають середню освіту близько 900 маленьких мешканців міста Павлоград. Але умови перебування дітей в класах школи залишали бажати кращого, особливо у зимовий період, коли внутрішня температура в «холодних» класах не піднімалась вище 12-14 °С.

Будівля школи була побудована більше 30 років тому, через зруйновану водозливну систему стіни постійно замокали та мали пошкодження, протяги крізь старі дерев’яні вікна та двері були причиною частих захворювань учнів та педагогічного персоналу, які постійно скаржилися на холод та умови перебування. В той же час, коли в морозні дні в школі було холодно, в осінньо-весняний період була завищена внутрішня температура та присутні перевитрати тепла. Таким чином, теплова енергія витрачалася нераціонально.

Шляхи вирішення проблеми

Спеціалісти ТОВ «ФІАТУ» вбачали термосанацію будівлі вирішенням складної ситуації в школі. Крім утеплення стін і монтажу енергоефективних вікон, ТОВ «ФІАТУ» подбало про енергозбереження. Ми рекомендували використовувати індивідуальний тепловий пункт для регулювання та збереження теплової енергії під час осінніх і весняних канікул, у вихідні та святкові дні. Для зниження споживання електроенергії в школі всі лампи розжарювання були замінені на енергоефективні.

Завдяки пильному контролю ТОВ «ФІАТУ» проект був реалізований з дотриманням всіх якісних і часових вимог. Як результат, Павлоград має заощадження енергоресурсів, кращі умови перебування учнів та педагогів, зниження рівня захворюваності в закладі, а, отже, і підвищення успішності школярів. Крім цього покращилась екологічна ситуація в місті.

«Діти – наше майбутнє! Велика вдячність інвестору та всім учасникам проекту за збережене здоров’я наших дітей!», – із вдячністю проголошує міська громада.

  • м. Київ, пр. Визволителів, 1, офіс 638
  • +38 044 500 89 42
  • Пн – Пт 9:00-18:00
Приєднуйся!